Gewijzigde Schema’s kersttoernooi ASC/SVD 2017

Voor de jeugd is het de traditionele afsluiter van het voetbaljaar: het Rabobank Kersttoernooi. Al vele jaren is de Trefkoele, inmiddels de Trefkoele+, het decor voor twee spannende dagen vol met voetbal. Was het decennia lang spannend tussen de verschillende teams van SV Dalfsen en ASC’62, sinds enkele jaren zijn de spelers gehusseld en treden ze in gemengde teams ten strijde.

In onderstaande documenten vindt u de indeling en wedstrijdschema’s van het kersttoernooi 2017. We hadden veel vrijwilligers die een team wilden coachen maar helaas was er niet voor iedereen plek dus vandaar dat niet iedereen er tussen staat.

Als er verder nog vragen of opmerkingen zijn horen wij het graag. (svd_asc_toernooien@hotmail.com)

Met sportieve groet,

De toernooicommissie

Kerstzaalvoetbal 2017 teamindeling GEWIJZIGD

Wedstrijdschema F

Wedstrijdschema E GEWIJZIGD

Wedstrijdschema D

Wedstrijdschema C

Volg SV Dalfsen op social media: