Let op: veld- en kleedkamerindeling op zondagen

De tweede seizoenshelft staat op het punt van beginnen en met zeven seniorenteams in actie beloven het weer drukke zondagen te worden op Sportpark Gerner. Teams worden verzocht om gebruik te maken van het veld en de kleedkamer waarop ze zijn ingedeeld.

Op dagen dat er veel teams thuis spelen gaan we het met alleen onze eigen kleedkamers niet redden, maar gelukkig hebben we in overleg met buurvereniging ASC’62 goede afspraken kunnen maken. Dit betekent dat we op zondagen ook gebruik mogen maken van kleedkamers 7 tot en met 14.

Scheidsrechters kunnen gebruik maken van kleedkamers C en D, maar indien die te vol zijn, kunnen zij ook gebruik maken van kleedkamers 15 en 16. Het eerste elftal heeft dit seizoen wederom te maken met een arbitraal trio van de KNVB, voor hen zal kleedkamer A beschikbaar zijn.

Aandachtspunten voor de teams:
– Kijk elke zondag op het wedstrijdprogramma in welke kleedkamers je terecht kunt en op welk veld;
– Doe na afloop de netten omhoog en maak de kleedkamers weer netjes schoon, ook die van de tegenstander.

Volg SV Dalfsen op social media: