Koop je kerstboom aan de Wilhelminastraat

Komende maand verkopen de vutters van SV Dalfsen weer kerstbomen in het dorp. Dat doen ze zoals gebruikelijk op het plein bij de katholieke kerk aan de Wilhelminastraat. De opbrengst komt ten goede aan SV Dalfsen, de katholieke kerk én Hospice ‘t Huis De Pastorie Dalfsen.

De kerstbomengroep is er weer in geslaagd een prachtige partij bomen te kopen. Vanaf vrijdag 3 december gaat de verkoop los op de bekende locatie. Tot en met zaterdag 18 december staan de vrijwilligers van SV Dalfsen zes dagen per week klaar van 9.00 tot 17.00 uur.

In verband met de coronamaatregelen gaan de verkoopavonden dit jaar niet door. De kerstbomengroep vraagt een ieder om zich bij het kopen van een boom te houden aan de coronaregels.

Haal ook dit jaar weer je kerstboom bij de verkopers aan de Wilhelminastraat!

Let op: er is geen pinautomaat aanwezig, gelieve contant te betalen.

Volg SV Dalfsen op social media: