Kom skiën en snowboarden op de open dagen bij onze sponsor Snowsports Zwolle

Wist je dat je in Zwolle kan skiën en snowboarden op indoor rolpistes? Wil je ervaren hoe het skiën of snowboarden voelt op onze rolpistes? Ben je benieuwd wat we jou bij Snowsports Zwolle allemaal kunnen bieden? En wil je zo goed mogelijk voorbereid en getraind op wintersport?

Allemaal redenen om langs te komen op onze open dagen op zaterdag 3 en zondagmiddag 4 september. Je kan gratis ervaren hoe het is om te skiën en snowboarden op een indoorrolbaan. En je profiteert ook nog eens van een geweldige aanbieding. Als je op één van die dagen een ski- of snowboardcursus boekt, dan krijg je één les helemaal gratis!

Je bent van harte welkom aan de Ceintuurbaan 34 in Zwolle. Wij zorgen voor al het materiaal. Meld je wel even van tevoren aan. Tot gauw!

Volg SV Dalfsen op social media: