Koen Sloot speelt met streekelftal tegen Go Ahead Eagles

SV Dalfsen-verdediger Koen Sloot speelt op zaterdag 14 juli mee met Sallands streekelftal in het oefenduel met Go Ahead Eagles. Om 19.00 uur wordt die dag afgetrapt bij deze traditionele wedstrijd op het sportpark in Heeten.

Tijdens het duel staat Koen mogelijk tegenover Maarten Pouwels, met wie hij de afgelopen twee seizoenen samenspeelde en twee kampioenschappen vierde. Maarten maakt deze zomer de overstap naar Go Ahead Eagles, waar hij onlangs een contract tekende tot medio 2019.

Selectie Sallands Streekelftal:
Paul Vlaskamp (Overwetering)
Bjorn Lokate (Heeten)
Jim Brinkhof (Rohda Raalte)
Bram Eijkelkamp (Heino)
Joey Nijenkamp (Lemelerveld)
Rick Evers (Heeten)
Twan Huijsmans (Schalkhaar)
Jacco ten Hove (De Zweef)
Tim Liefers (Wijhe’92)
Paul Roetert (Schalkhaar)
Luc Fakkert (Heino)
Stijn Kogelman (Lemelerveld)
Jurrian Keilholtz (Rohda Raalte)
Jort Schutte (Nieuw Heeten)
Sharma Ekuchu (De Zweef)
Koen Sloot (Dalfsen)
Gijs Martens (Holten)

Foto: Kristian Giesen

Volg SV Dalfsen op social media: