Kerstzaalvoetbaltoernooi komt er weer aan

Hallo jongens en meisjes!

Ook dit jaar organiseren SV Dalfsen en ASC’62 het Kerstzaalvoetbaltoernooi. Deze wordt gehouden op donderdag 29 en vrijdag 30 december a.s. in de Trefkoele. Het toernooi is bedoeld voor alle C, D, E en F spelers. De leider van je team zal een opgaveformulier ontvangen en dan hoor je vanzelf dat je je op kunt geven.

Daarnaast kunnen wij ook altijd goed vrijwilligers gebruiken voor dit toernooi. Dus mocht je zin en tijd hebben om een team te leiden of als scheidsrechter wedstrijden te fluiten, dan mag je je aanmelden bij Susan Borger voor ASC’62. En bij Jori Schuman voor SV Dalfsen.

Susan Borger: svd_asc_toernooien@hotmail.com
Jori Schuman: svd_asc_toernooien@hotmail.com

Een sportieve groet namens de toernooicommissie van SV Dalfsen en ASC’62.