Dalfsen JO15-1 wint Blue Hearts Tournament

De eerste prijs van het seizoen is binnen voor de jeugdafdeling van SV Dalfsen. Afgelopen zaterdag won JO15-1 het Blue Hearts Tournament in Ommen. Een bijzondere prestatie, want eerder die dag moest de ploeg nog aan de bak in het bekertoernooi tegen Be Quickโ€™28 JO15-2. Die wedstrijd kostte al de nodige energie en ging na een sterke comeback uiteindelijk met 2-3 verloren.

In Ommen nam Dalfsen het op tegen de leeftijdsgenoten van OZC, OVCโ€™21, Lemele en Vilsteren. De ploeg overleefde de poulefase en mocht in de finale aantreden tegen Vilsteren. Dat leverde geen problemen meer op en na een overtuigende 4-1 zege nam aanvoerder Vince van den Anker de beker in ontvangst. Eddy van der Vegt maakte fotoโ€™s:

Daar is-ie: de eerste SVD-prijs van het seizoen! ๐Ÿ†๐Ÿ†๐Ÿ†

Een foto die is geplaatst door SV Dalfsen (@svdalfsen) op 23 Okt 2016 om 11:12 PDT