Dalfsen JO15-1 wint Blue Hearts Tournament

De eerste prijs van het seizoen is binnen voor de jeugdafdeling van SV Dalfsen. Afgelopen zaterdag won JO15-1 het Blue Hearts Tournament in Ommen. Een bijzondere prestatie, want eerder die dag moest de ploeg nog aan de bak in het bekertoernooi tegen Be Quick’28 JO15-2. Die wedstrijd kostte al de nodige energie en ging na een sterke comeback uiteindelijk met 2-3 verloren.

In Ommen nam Dalfsen het op tegen de leeftijdsgenoten van OZC, OVC’21, Lemele en Vilsteren. De ploeg overleefde de poulefase en mocht in de finale aantreden tegen Vilsteren. Dat leverde geen problemen meer op en na een overtuigende 4-1 zege nam aanvoerder Vince van den Anker de beker in ontvangst. Eddy van der Vegt maakte foto’s:

Daar is-ie: de eerste SVD-prijs van het seizoen! 🏆🏆🏆

Een foto die is geplaatst door SV Dalfsen (@svdalfsen) op 23 Okt 2016 om 11:12 PDT