Kalimati Veterans maatje te groot voor veteranen SV Dalfsen

Afgelopen vrijdagavond speelden de veteranen van SV Dalfsen voor het eerst in hun bestaan een vriendschappelijke interland tegen de Kalimati Veterans uit Griekenland. Dalfsenaar Max van den Anker had via zijn internationale contacten deze wedstrijd tot stand gebracht en speelde zelf mee met de Grieken.

Na de officiële plichtplegingen werd er op kunstgras afgetrapt. Beide ploegen waren aan elkaar gewaagd, maar het waren toch de Grieken die met voorsprong de rust in gingen. Na rust liep het verschil verder op en bleek dat de veteranen nog van SV Dalfsen nog niet klaar zijn voor de competitie. Uiteindelijk werd er tien keer gescoord, acht keer door de Grieken en twee keer door SV Dalfsen. Aansluitend werd er nog even gezellig nagepraat onder het genot van een Hollands pilsje.

Volg SV Dalfsen op social media: