Jubileumjaar 2017 in 100 foto’s | Deel 2

De laatste dagen van het jaar staan in het teken van terugblikken. En we hebben bij SV Dalfsen het nodige om op terug te blikken. Aan de hand van 100 foto’s gaan we terug naar een reeks hoogtepunten die het jubileumjaar 2017 te bieden had. Vandaag deel 2.


26. Horeyezon maakt fraaie luchtfoto’s van Sportpark Gerner. (April)

 


27. Robert Jan Boer en Bart Jansen lanceren SVD TV. Bij Dalfsen 1 – DAVO 1, de mogelijke kampioenswedstrijd, doen ze voor het eerst verslag. Dalfsen wint, maar doordat Broekland en Holten dat ook doen, wordt het kampioensfeest nog even uitgesteld. (April)

 


28. Op Koningsdag rijdt een speciale SVD-wagen mee in de optocht door Dalfsen. (April)

 


29. Zo’n 25 jeugdleden uit de categorieën O11 en O9 rijden mee door het dorp. (April)

 


30. De kantine wordt versierd. Klaar voor het kampioenschap van Dalfsen 1. (April)

 


31. Onder stralende omstandigheden arriveren spelers en supporters van SV Dalfsen op Sportpark Meermanskamp in Holten. Twee rondes voor het einde is een gelijkspel voldoende voor het kampioenschap. (April)

 


32. Sjoerd Klarenbeek doet het. De aanvoerder maakt voor rust de 0-1. (April)

 


33. Vlak voor tijd valt de 1-1, maar dan klinkt het verlossende eindsignaal. DALFSEN 1 IS KAMPIOEN! (April)

 


34. Langs de kant barst het feest los. (April)

 


35. Natuurlijk is daar de kampioensschaal. (April)

 


36. Klasse mannen! (April)

 


37. Op de wagen door Dalfsen. (April)

 


38. Wat een sfeer! (April)

 


39. In de kantine bleef het nog lang gezellig. (April)

 


40. En in de plaatselijke horeca ook! (April)

 


41. Geniet nog één keer na met de beelden van SVD TV. (April)

 


42. Dalfsen 1 was niet de enige kampioen in het voorjaar van 2017. Wat te denken van JO13-1?! (Mei)

 


43. Of JO13-2? Klasse gedaan! (Mei)

 


44. Dalfsen 6? KAMPIOEN! (Mei)

 


45. En natuurlijk ook een kampioensschaal voor Dalfsen 5. Klasse! (Mei)

 


46. Na afloop van het seizoen spelen verschillende jeugdteams toernooitjes. JO9-1, JO9-2 en JO13-1 vallen in de prijzen. (Mei)

 


47. JO19-1 speelt nacompetitie voor promotie naar de Hoofdklasse. De ploeg overleeft de eerste ronde, maar redt het uiteindelijk niet in de tweede ronde. (Mei)

 


48. Op de tribune worden de stoeltjes geplaatst. (Mei)

 


49. In het slot van de competitie krijgt de jeugd de kans bij Dalfsen 1. Stijn Brekveld (links) en Nik Busscher (rechts) debuteren, terwijl Joren Rietman (midden) en Maarten Pouwels al volop speelminuten maakten tijdens het seizoen. In de laatste competitiewedstrijd debuteert ook doelman Iwan Haarman (16). (Mei)

 


50. De kampioenen Dalfsen 1 (voetbal) en C1 (handbal) feliciteren hoofdsponsor Dabeko met het 30-jarig jubileum. (Mei)

 


51. Daar hoort ook een foto bij op locatie! (Mei)

 


52. Het traditionele D-kamp is weer een groot succes. (Juni)

 


53. Voorzitters Dirk Mosterman (SVD) en Bert Visscher (ASC’62) ondertekenen een intentieverklaring. Er wordt serieus onderzocht of de jeugdafdelingen vanaf 2018 samen kunnen optrekken. (Juni)54. SV Dalfsen organiseert de eerste editie van de Gemeentecup. De O23-elftallen van Lemelerveld, Nieuwleusen, Hoonhorst, ASC’62 en SV Dalfsen strijden om de bokaal. Nieuwleusen trekt aan het langste eind en na afloop is het druk in de kantine. (Juni)

 


55. Foreco wint het Schippers Bedrijventoernooi. SVD’er Jelmer van Leussen neemt de beker in ontvangst. (Juni)

 


56. Het beachveld is af en wordt voor het eerst gebruikt tijdens het beachsoccertoernooi. (Juni)


Morgen deel 3!

 

Volg SV Dalfsen op social media: