Jorick Maats debuteert in 3e divisie met assist

Jorick Maats heeft zaterdagmiddag zijn debuut gemaakt in de Derde Divisie. De 20-jarige doelman won met Staphorst van ODIN’59 (3-1) en gaf bovendien een assist.

Staphorst eindigde vorig seizoen bovenaan in de Hoofdklasse en komt dit seizoen voor het eerst uit in de Derde Divisie. Op de openingsdag stond een uitwedstrijd tegen ODIN’59 uit Heemskerk op het programma. Bij de 1-3 in de laatste minuut van Ruben Kin kwam de assist op naam van Jorick.

Jorick was in de jeugd van SV Dalfsen jarenlang actief als veldspeler. Toen hij ging keepen viel zijn talent op en al snel voegde hij zich bij de eerste selectie. In april 2016 maakte hij op zestienjarige leeftijd zijn officiële debuut voor Dalfsen 1, tijdens het uitduel met Haarle.

Enkele maanden later maakte hij de overstap naar de jeugdopleiding van PEC Zwolle. Daar keepte hij twee jaar in JO19-1 en een half jaar in Jong PEC Zwolle. In 2019 sloot hij aan bij VV Staphorst, waar hij inmiddels de onbetwiste eerste keus is onder de lat.

Volg SV Dalfsen op social media: