Jeugdspeler Loris Veneman Europees kampioen motorrace

Loris Veneman, jeugdspeler van SV Dalfsen, heeft naast voetballen nog een grote passie. Motorracen. En daarin is hij zeer succesvol, want afgelopen weekend kroonde Loris zich in Assen tot Europees kampioen in de NSF 100 klasse.

Op het TT-circuit was Loris (12) al zijn concurrenten te snel af. Tijdens de kwalificatie op zaterdag verzekerde hij zich van de pole position. Een dag later bekroonde hij dit door zijn beide races winnend af te sluiten. Hij noteerde bovendien de snelste rondetijd: 56,874 seconden. 

Loris is al vanaf zijn vijfde lid van SV Dalfsen. Komend seizoen voetbalt hij in de JO14-2 van FC Dalfsen, de gezamenlijke jeugdafdeling van SV Dalfsen en ASC’62.

SV Dalfsen is trots dat het een Europees kampioen binnen de vereniging heeft en feliciteert Loris met deze mooie prestatie!

Volg SV Dalfsen op social media: