In memoriam: Kars Boersma

SV Dalfsen heeft het verschrikkelijke bericht ontvangen dat Kars Boersma op woensdag 11 augustus plotseling is overleden.

Kars is eind jaren 90 bij ons begonnen als voetballertje bij de jongste pupillen. Hij doorliep de gehele jeugdafdeling van SV Dalfsen en speelde vervolgens nog zo’n tien seizoenen in verschillende seniorenelftallen.

Gepassioneerd, enthousiast en bevlogen. Het zijn woorden die omschrijven hoe we Kars gedurende al die jaren kenden. Zowel binnen als buiten de lijnen. Het roodgeel van SV Dalfsen haalde bij Kars een nooit aflatende inzet naar boven.

In de zomer van 2020 borg Kars zijn voetbalschoenen op, het gezinsleven in Zwolle leek zijn toekomst te worden. Hij woonde er samen met Esther, ze zouden gaan trouwen en hadden een hondje. We kunnen het niet geloven dat hij er niet meer is. Kars is 29 jaar geworden.

We wensen de familie alle sterkte toe in deze zware periode.