Gezelligheid troef bij Schippers Bouwcenter Toernooi

Afgelopen vrijdag werd voor de derde keer het Schippers Bouwcenter toernooi op Sportpark Gerner gespeeld. Maar liefst 16 teams streden in vier poules om een enorme bokaal, beschikbaar gesteld door Schippers Bouwcenter. Om 18.00 uur vond de aftrap plaats en speelden de teams, bestaande uit 6 spelers en een keeper, op 4 halve velden hun wedstrijden. Slechts vier teams drongen door tot de halve finales, dit waren; Eshuis, van Pijkeren, Leeuwbouw en de Gemeente Dalfsen. Uiteindelijk drongen de teams van de Gemeente Dalfsen en van Pijkeren door tot in de finale, die door het team van Pijkeren winnend werd afgesloten sluiten. Zij ontvingen uit handen van Richard Schippers de wisselbeker en de eeuwige roem. Hierna werd er nog gezellig nagepraat op het sfeervol ingerichte Jos Ramaker terras van SV Dalfsen.

Van Pijkeren

Maurits Drukte