Familiedag SV Dalfsen prima verlopen

Het was vanmiddag een drukte van belang op Sportpark Gerner tijdens de traditionele familiedag van SV Dalfsen. Het programma van de dag was dusdanig gevarieerd dat een groot aantal leden had besloten hierbij aanwezig te willen zijn. Naast een levende buikschuifsjoelbak konden er partijtjes bubble soccer worden gespeeld waarbij de spelers als het ware in een grote luchtballon plaats nemen. Tevens was er een ijscokraam en konden de aanwezigen meespelen met een enveloppenspel met mooie prijzen. Om 15.00 uur werd een teamfoto gemaakt waarbij van elk team een speler was afgevaardigd. Ook werden de tenues en de trainingspakken uitgereikt zodat men het nieuwe seizoen weer representatief voor de dag kan komen. Het weer werkte behoorlijk mee en het zonovergoten Jos Ramaker terras was tot de laatste stoel gevuld. Kortom een prima afsluiter van het seizoen waarop met plezier op teruggekeken kan worden.

Tent Terras 2 Terras