Gezamenlijke sponsoravond SV Dalfsen, ASC’62 en SV Nieuwleusen

Op woensdag 15 maart vindt een gezamenlijke sponsoravond plaats georganiseerd door de sponsorcommissies van SV Dalfsen, ASC’62 en SV Nieuwleusen. De avond is in de stijl van ‘De Oosttribune’, het bekende TV-programma van RTV Oost.

Jan van Staa, Tijmen van Wissing, Bert van Losser en Bas Nijhuis nemen plaats aan tafel en spreken over de actualiteiten in de voetbalwereld. Aansluitend is er een gezellige netwerkborrel waarbij nagepraat kan worden onder het genot van een hapje en een drankje.

Alle sponsors van de drie deelnemende verenigingen zijn van harte welkom in Partycentrum Het Witte Peerd in Nieuwleusen, vanaf 20.00 uur is er ontvangst met koffie. Sponsors uit Dalfsen kunnen gebruik maken van de gratis bus transfer, de SV Dalfsen spelersbus vertrekt om 19.45 uur vanaf Sportpark Gerner.

Inmiddels hebben alle sponsors een mail ontvangen met hierin een uitnodiging. Opgave kan door een e-mail te verzenden naar: sponsoring@svdalfsen.nl

Volg SV Dalfsen op social media: