Finalisten bekend na spannend schoolvoetbaltoernooi op Gerner

Sportpark Gerner stond woensdagmiddag in het teken van het Schoolvoetbaltoernooi. Jongens en meisjes van basisscholen uit Dalfsen, Lemelerveld, Oudleusen en Hoonhorst streden om een plek in de gemeentefinales. Deze worden vrijdag 13 april gespeeld, eveneens op Sportpark Gerner.

Het was de 25e editie van het schoolvoetbaltoernooi in Dalfsen, de opvolger van het Paasvoetbaltoernooi. Voor deze jubileumeditie had de organisatie uitgepakt met freestyle-activiteiten op kunstgrasveld B. Op de overige velden werd een serie spannende poulewedstrijden afgewerkt, waarna de volgende teams zich plaatsten voor de finales:

Meisjes A-poule:
Heidepark I – Spiegel I

Meisjes B-poule:
Spiegel II – Polhaar II

Meisjes C-poule:
Sjaloom I – Regenboog II

Jongens A-poule:
Heilig Hart I – Polhaar I

Jongens B-poule:
Spiegel II – Cazemierschool I

Jongens C-poule:
Sjaloom I – Heidepark II

Na de gemeentefinales gaat het schoolvoetbal verder met de regionale finales. De beste scholen uit de gemeenten Dalfsen, Hardenberg, Olst-Wijhe, Raalte en Twenterand mogen zich melden in Bruchterveld. De winnaar daarvan kwalificeert zich voor de halve finales van het schoolvoetbalkampioenschap van het KNVB-district Oost.

Volg SV Dalfsen op social media: