Extreme Sport Summercamp 2023

We zijn trots om als sponsor van jullie vereniging ons geweldige Extreme Sports Summercamp te presenteren! Dit is de kans voor iedereen tussen de 8 en 15 jaar om deel te nemen aan een onvergetelijk sportavontuur.

Tijdens dit gave Summercamp krijgen kinderen uit de omgeving van Zwolle de mogelijkheid om maar liefst 6 verschillende en superleuke sporten uit te proberen bij de leukste sportbedrijven van Zwolle, waaronder Skatepark Zwolle, Thor Survivalrun, Boulderhal Roest, Funzone en Snowsports Zwolle. Bovendien zal de foodtruck van Het Weeshuis ervoor zorgen dat er voor iedereen iets lekkers te eten is!

Wie wil er nu niet drie dagen lang, van 10:00 uur tot 16:00 uur, sportief bezig zijn en veel gezelligheid ervaren? Het Summercamp belooft een onvergetelijke ervaring vol sportplezier te worden.

Kijk voor info of geef je op via www.snowsportszwolle.nl.

Sportieve groet,

Alexander van Snowsports Zwolle

flyer  

Volg SV Dalfsen op social media: