Derby SVD JO17-2 – ASC’62 JO17-3 eindigt onbeslist

Zaterdagmiddag werd voor de spelers van SV Dalfsen JO17-2 wellicht wel de laatste Dalfser derby gespeeld van hun voetballeven. Buurman ASC’62 JO17-3 kwam namelijk op bezoek aan de ‘andere’ kant van het fietspad. Omdat de jongens van beide teams elkaar goed kennen was het zaak om in ieder geval niet te verliezen. Inzet en strijd was er dus volop, maar er werd vooral ook sportief gevoetbald. De einduitslag (1-1) kende geen winnaars en geen verliezers dus maandag kan iedereen weer met opgeheven hoofd naar school fietsen.

Volledige fotoreportage van Fred Snijder is hier te bekijken.

DERBY | JO17-2 speelde zaterdag gelijk tegen ASC’62: 1-1! ⚽️🔥#svdalfsen

Een bericht gedeeld door SV Dalfsen (@svdalfsen) op 2 Okt 2017 om 3:27 PDT

Volg SV Dalfsen op social media: