Danique Noordman opgeroepen voor Oranje Onder 15

SV Dalfsen-speelster Danique Noordman is opgeroepen voor het Nederlands elftal voor speelsters onder de 15 jaar. De middenvelder kan woensdag 18 april haar interlanddebuut maken tegen de leeftijdsgenoten van Duitsland.

Al het hele seizoen draait Danique mee met selectieactiviteiten van de KNVB. Afgelopen dinsdag vond de laatste hiervan plaats bij voetbalvereniging Hercules in Utrecht. Een dag later hoorde ze dat ze door is naar de definitieve selectie van 18 speelsters. Danique: “Toen ik het hoorde was ik super blij natuurlijk! Het meest kijk ik uit naar het voetballen met die meiden. En het is spannend om drie dagen met het team in een hotel te verblijven. Het volkslied ben ik al aan het oefenen, haha.”

De oefeninterland tegen Duitsland wordt woensdag gespeeld op sportpark De Koerbelt in Rijssen, de thuishaven van Excelsior’31. De aftrap is om 16.00 uur. SV Dalfsen is trots op Danique en wenst haar veel succes in Oranje!

Volg SV Dalfsen op social media: