Dalfsen sluit seizoen af met een gelijkspel in Hoonhorst

Dat er voor beide ploegen weinig meer op het spel stond was duidelijk te zien op het veld. De concentratie en scherpte ontbrak en de inzet liet te wensen over. Dat Dalfsen via Remco Hultink al snel op voorsprong kwam was dan ook meer geluk dan wijsheid.

Maar in plaats van een walk-over koos Dalfsen ervoor om het balletje rustig rond te laten gaan. Hoonhorst ging in het spel mee en kreeg op haar beurt ook het geluk aan haar zijde. Een overtreding buiten de 16 werd beoordeeld als een penalty en hier wist Hoonhorst wel raad mee, 1-1. Na rust bleven beide ploegen spelen met de rem erop en wisten het gelijkspel in takt te houden. Na afloop was er groot feest in de Potstal compleet met zanger, barbecue en een lekker sapje.

Volg SV Dalfsen op social media: