Dalfsen 4 loopt er strak bij dankzij KC Studentenwerk

Het vierde elftal van SV Dalfsen loopt er dit seizoen strak bij. Sponsor KC Studentenwerk heeft de ploeg namelijk voorzien van jassen.

KC Studentenwerk ondersteunt bedrijven bij de werving en selectie van personeel en helpt studenten aan het ideale bijbaantje. Het bedrijf is gevestigd in Tilburg, maar richt zich inmiddels ook op de regio Dalfsen. Afgelopen zondag kwamen de ondernemers een bezoekje brengen aan Sportpark Gerner. 

Hoewel Dalfsen 4 pas sinds afgelopen zomer beschikt over de jassen, heeft KC Studentenwerk de ploeg alweer nieuwe jassen in het vooruitzicht gesteld, mits het kampioenschap behaald wordt. Daarop zal dan de nieuwe naam van het bedrijf prijken: Knikkers Uitzendwerk.

Namens SV Dalfsen 4 bedankt voor de sponsoring van de jassen én de bijdrage in de teampot voor de derde helft!

Volg SV Dalfsen op social media: