Dalfsen 2 en 3 gaan voor succes in bekertoernooi

In de strijd om het bekertoernooi komen Dalfsen 2 en Dalfsen 3 aanstaande zondag weer in actie. Beide ploegen spelen hun kwartfinale thuis op Sportpark Gerner.

Dalfsen 2
Het tweede eindigde in september bovenaan in de bekerpoule met USV 2, Balkbrug 2 en OVC’21 2. Vervolgens won de ploeg in de achtste finale met 2-1 van Juventa’12 3. In de kwartfinale is nu competitiegenoot Raalte 3 de tegenstander. De wedstrijd wordt gespeeld op kunstgrasveld F en begint om 11.30 uur.

Kwartfinales:

Epe 4 – Raalte 2
KCVO 3 – Turkse Kracht 5
Dalfsen 2 – Raalte 3 (11.30 uur)
SDOL 2 – Heeten 3: 3-1

Dalfsen 3
Het derde hoefde in de poulefase met slechts twee teams af te rekenen. Zonder al te veel moeite eindigde de ploeg boven Dedemsvaart 4 en Reaal Dronten VE1. In de eerste knock-outronde volgde een 1-2 overwinning bij Hoonhorst 2, waarna Dalfsen 3 in de achtste finales werd vrijgeloot. Komende zondag is Broekland 3 de volgende tegenstander. Aftrap op kunstgrasveld B is om 11.00 uur.

Kwartfinales:
Wijhe ’92 5 – FC RDC VE1
Heeten 5 – Noord Veluwe Boys 2
Dalfsen 3 – Broekland 3 (11.00 uur)
Mariënheem 3 – Heeten 4

Foto’s: Kristian Giesen Fotografie

Volg SV Dalfsen op social media: