Dalfsen 1 oefent in voorbereiding tegen onder meer ASC’62 en Lemelerveld

Het eerste elftal begint op zondag 7 augustus met de voorbereiding op het seizoen 2022/2023. Vervolgens staan vier oefenwedstrijden en drie bekerduels op het programma, voordat op zondag 25 september de competitie begint.

De eerste training onder leiding van de nieuwe hoofdtrainer Marcel Smid vindt plaats op zondag 7 augustus om 10.00 uur. Het eerste oefenduel is gelijk een mooi affiche, op zaterdag 20 augustus zijn de buren van ASC’62 namelijk de tegenstander.

Verderop in de voorbereiding staan nog oefenwedstrijden op het programma tegen Zuidwolde, Lemelerveld en SVI. De eerste drie weekenden van september zijn de bekerwedstrijden en de competitie start op zondag 25 september.

Check hier het volledige programma.

Volg SV Dalfsen op social media: