Nieuwe spelers voor Dalfsen 1, viertal zwaait af

De eerste selectie van SV Dalfsen wordt aangevuld met enkele nieuwe gezichten. Met name eigen jeugdspelers vullen de ruimte op die ontstaat, nu vier spelers hun afscheid bij de hoofdmacht hebben aangekondigd.

Van de selectie van afgelopen jaar keren Remco Hultink, Gijs Wiltvank, Ruben Middelveen en Ole Woltmeijer volgend seizoen niet meer terug bij het eerste elftal. Vanuit de jeugd zijn Dann Kottink, Kariem Own en Rens Brekveld de nieuwe gezichten, terwijl Jesse Bos overkomt van ASC’62. Yoren Dam traint mee met de selectie, maar blijft voorlopig speler van JO19-1.

Lees meer over de stand van zaken rondom het eerste elftal in een interview met hoofdtrainer Jacob Grooten.

Remco Hultink, Gijs Wiltvank, Ruben Middelveen en Ole Woltmeijer nemen afscheid

Volg SV Dalfsen op social media: