Chiel en Werner beste darters van SV Dalfsen

De achtste editie van het SV Dalfsen Koppeldarttoernooi is zaterdag gewonnen door Chiel Huisjes en Werner Snel. Titelverdedigers waren Hugo van Leussen en Marco Eikenaar, zij wonnen dit keer de verliezersronde.

De hele middag vlogen de pijlen de tripples en de dubbels in. Ruim dertig koppels deden een gooi naar de prijzen, waarbij Rudy de Graaf als voormalig winnaar scherp in de gaten werd gehouden. Hij moest het echter doen zonder zijn compagnon Arjan Kouwen, die geblesseerd afhaakte. Met zijn nieuwe teamgenoot gooide Rudy geen hoge ogen. Ook voormalig winnaars Jeroen Kamphuis en Gijs Wiltvank (laatstgenoemde kwam speciaal over vanuit Groningen) bezweken onder de druk.

De winnaars van de vorige editie, Hugo en Marco, kroonden zich, na een zeperd in de poulefase, tot winnaars van de verliezersronde. Chiel Huisjes en Werner Snel gingen voor het eerst aan de haal met de felbegeerde bokaal in de winnaarsronde.

SV Dalfsen bedankt de organisatie voor wederom een uitstekend verlopen darttoernooi!

 

Volg SV Dalfsen op social media: