Burgemeester bezoekt Sportpark Gerner

Onze kersverse burgemeester Erica van Lente bracht vorige week een bezoek aan Sportpark Gerner. Hier maakte ze kennis met een typische zaterdagochtend vol met voetbal en gezelligheid.

De rondleiding met uitleg werd onder toeziend oog van erevoorzitter Jos Ramaker verzorgd door de voorzitters van SV Dalfsen, ASC’62 en FC Dalfsen. Gesproken werd over een breed scala aan onderwerpen; van duurzaamheid tot vergrijzing en van vluchtelingenwerk tot en met het rookvrije sportpark.

De burgemeester liet zich uitgebreid informeren en maakte ondertussen kennis met Oranje Leeuwin: Danique Noordman en Speler van de Week: Hugo Kolkman. Na een stevige rondgang en een paar kopjes koffie werd met een voldaan gevoel afscheid van elkaar genomen.

Volg SV Dalfsen op social media: