Bekersucces voor Dalfsen 2, 3 en 4

Het was een succesvolle voetbalzondag voor Dalfsen 2, 3 en 4. Stuk voor stuk overleefden ze een ronde in het bekertoernooi.

Dalfsen 2 ging op bezoek bij Wijhe’92 3. Een week eerder stonden dezelfde ploegen in de competitie ook al tegenover elkaar. Dat duel eindigde in een klinkende 1-5 overwinning, maar in de beker ging het een stuk moeizamer. Pas na een uur spelen opende Robin Pietersma de score, waarna Bas Pietersma de eindstand op 0-2 bepaalde.

Op Sportpark Gerner nam Dalfsen 3 in de slotfase afstand van KCVO 5 uit Vaassen: 7-2. Een veld verderop had Dalfsen 4 weinig moeite met Overwetering 5. Hoewel de ploeg uit Olst een klasse hoger speelt, kon het vierde een 9-1 overwinning noteren.

In het bekertoernooi van Dalfsen 2, met alle ploegen uit de reserve vierde en vijfde klasse, zijn nog zo’n twintig ploegen over. Dalfsen 3 en Dalfsen 4 spelen een bekertoernooi met teams uit de zesde en zevende klasse, daar zijn nog ongeveer veertig ploegen in de race.

Foto’s van Dalfsen 2 met dank aan Niels van der Vegt, bekijk alles in het fotoalbum!

Volg SV Dalfsen op social media: