Al 37 aanmeldingen afsluitende activiteit JO11- en JO9-pupillen!

Voor de afsluitende activiteit voor JO11- en JO9-pupillen zijn al 37 aanmeldingen binnen. Op zaterdag 17 juni vindt deze plaats op Sportpark Gerner. Wie zich nog niet heeft aangemeld, kan dit nog doen tot en met woensdag 14 juni.

De F-League en de JO9-spelers doen een spelencircuit en de JO11-pupillen spelen een 4-4 toernooi met individuele winnaar. De activiteiten duren van 10.00 tot 12.15 uur en aanmelden kan via onderstaand formulier. Opgeven voor deze afsluitende ochtend is noodzakelijk in verband met het aandenken na afloop en het schema voor het 4-4 toernooi.

Voor het spelencircuit zoeken we nog enkele ouders die een groepje willen begeleiden + één persoon die een groepsfoto wil maken. Ook daarvoor kan het aanmelden via dit formulier:

Volg SV Dalfsen op social media: