Aftelklok FC Dalfsen bereikt Albert Heijn

De countdown van FC Dalfsen blijft op het Waterfront. Na enige tijd bij Grand Café De Fabriek, staat de aftelklok momenteel bij Albert Heijn. Af te lezen valt dat het nog 90 dagen duurt voordat de jeugdafdeling officieel van start gaat. Achter de schermen wordt op Sportpark Gerner hard gewerkt aan de voorbereidingen.

De aftelklok is onthuld tijdens het afgelopen Bukkumtoernooi, op Oudjaarsdag in de Trefkoele. Tot 1 september, de startdatum van de samengevoegde jeugdafdeling van SV Dalfsen en ASC’62, staat de klok wekelijks op een andere zichtbare locatie in Dalfsen.

Afgelegde route tot dusver:
1. Trefkoele+
2. Woonzorgcentrum Rosengaerde
3. Jumbo Kamphuis
4. Uw Groenteman Harrie Ponsteen
5. Nikki’s
6. De Snackcorner
7. Hak-In
8. ACS Laarman
9. Pureshine
10. Kiddybe
11. Oranjefeesten
12. De Fabriek
13. Albert Heijn
14. …

Volg SV Dalfsen op social media: