Aftelklok bereikt de Snackcorner

De aftelklok tourt verder door Dalfsen. Deze week is de countdown te vinden op de plek waar je de lekkerste kroketten, bamischijven en kaassoufflรฉs van Dalfsen vindt: Plaza de Snackcorner in de Prinsenstraat. Paul Boerdijk en Jos van der Kamp namen de klok over van Robert Lans, die zich als uitbater van Cafรฉ Nikki’s een week lang over het voorwerp ontfermde.

De klok is onthuld tijdens het afgelopen Bukkumtoernooi, op Oudjaarsdag in de Trefkoele. Tot 1 september, de geplande startdatum van de samengevoegde jeugdafdeling van SV Dalfsen en ASCโ€™62, staat de klok wekelijks op een andere zichtbare locatie in Dalfsen.

Afgelegde route tot dusver:
1. Trefkoele+
2. Woonzorgcentrum Rosengaerde
3. Jumbo Kamphuis
4. Uw Groenteman Harrie Ponsteen
5. Nikki’s
6. De Snackcorner
7. …

Volg SV Dalfsen op social media: