Aftelklok bereikt de Snackcorner

De aftelklok tourt verder door Dalfsen. Deze week is de countdown te vinden op de plek waar je de lekkerste kroketten, bamischijven en kaassoufflΓ©s van Dalfsen vindt: Plaza de Snackcorner in de Prinsenstraat. Paul Boerdijk en Jos van der Kamp namen de klok over van Robert Lans, die zich als uitbater van CafΓ© Nikki’s een week lang over het voorwerp ontfermde.

De klok is onthuld tijdens het afgelopen Bukkumtoernooi, op Oudjaarsdag in de Trefkoele. Tot 1 september, de geplande startdatum van de samengevoegde jeugdafdeling van SV Dalfsen en ASC’62, staat de klok wekelijks op een andere zichtbare locatie in Dalfsen.

Afgelegde route tot dusver:
1. Trefkoele+
2. Woonzorgcentrum Rosengaerde
3. Jumbo Kamphuis
4. Uw Groenteman Harrie Ponsteen
5. Nikki’s
6. De Snackcorner
7. …

Volg SV Dalfsen op social media: