ACSLaarman trouwe sponsor van SV Dalfsen 2

ACS Laarman Satelliet en Campertechniek is al jaren een van de trouwste sponsors van SV Dalfsen. Vanmorgen werd deze langdurige samenwerking nog eens bekroond op Sportpark Gerner. In alle vroegte ging het tweede team van SV Dalfsen op de foto met John en Elly van ACSLaarman. Naast tenue’s sponsort ACSLaarman tevens de blousjes en de jassen van de spelers en staf. In samenwerking met Wijnberger Pak and Casual en Creavon Reclame werden deze in korte tijd gerealiseerd en geleverd. Het geheel ziet er professioneel en representatief uit. Namens de sponsorcommissie van SV Dalfsen ontving de sponsor enkele attenties en bedankte het gehele team onder leiding van Sander Volkerink, Jan Grobbee en Klaas Jan Varkenvisser de betrokken sponsor voor zijn ondersteuning.

img_0786-2 img_0771-2 img_0774-2 img_0777-2 img_0780-2