Winnende goal én profcontract voor Maarten Pouwels bij Eagles

Het sprookje van Maarten Pouwels kent sinds vrijdagavond een nieuw hoofdstuk. In Maastricht schoot de spits zes minuten na zijn invalbeurt de winnende treffer binnen. Na afloop maakte Go Ahead Eagles bekend dat Maarten een tweejarig profcontract heeft getekend in Deventer.

Afgelopen zomer maakte Maarten de overstap van Dalfsen 1 naar Go Ahead Eagles. Na een flitsende voorbereiding maakte hij op 17 augustus zijn profdebuut tegen Jong FC Utrecht. In de Adelaarshorst pikte hij meteen zijn doelpunt mee tijdens de 5-0 overwinning. Een week later zat er tegen FC Eindhoven geen doelpunt in, maar vrijdag was hij tegen MVV de gevierde man. Met een prima spitsengoal bezorgde hij zijn ploeg de volle buit: 1-2.

Maarten speelde de afgelopen weken op basis van een amateurcontract, maar dat is vanaf nu verleden tijd. De spits heeft een tweejarig profcontract getekend en ligt nu tot de zomer van 2020 vast in Deventer.

Maarten, namens SV Dalfsen van harte gefeliciteerd en ga zo door!!

Volg SV Dalfsen op social media: