Walking Footballers leren reanimeren

De mannen van de Walking Football hebben afgelopen donderdag leren reanimeren. In samenwerking met de EHBO vereniging Hoonhorst-Dalfsen en Saam Welzijn was een aantrekkelijk programma samengesteld en mede door het regenachtige weer was de opkomst uitstekend.

Cursusleider Harry Hilgenkamp nam de mannen mee in een stuk theorie maar ook het praktijk gedeelte kreeg de nodige aandacht. Zo kwamen het alarmeren, de stabiele zijligging, het beademen en de defibrillator aan bod. Aan het eind van de cursus was iedereen in staat om de eerste hulp te verlenen bij een geval van hartfalen.

Namens de Walking Footballers werd Harry bedankt voor zijn enthousiaste verhaal en werd de wens uitgesproken dat het geleerde nooit in praktijk gebracht hoeft te worden.

 Volg SV Dalfsen op social media: