Walking Football-groep weer het veld op

De mannen van de Walking Football-groep gaan weer beginnen! Vanaf donderdag 3 september gaat de bal weer rollen op Sportpark Gerner.

Bij Walking Football wordt gespeeld met aangepaste regels, die ervoor zorgen dat voetballiefhebbers van alle leeftijden het spelletje actief kunnen blijven spelen. Zo mag de bal alleen laag gespeeld worden en is rennen niet toegestaan.

De Walking Football-groep komt in actie op de donderdagochtenden om 10.30 uur. Belangstellenden zijn van harte welkom om geheel vrijblijvend een keertje aan te sluiten. Vervolgens kan men besluiten om lid te worden tegen een contributie van slechts 25 euro per seizoen. Neem voor meer informatie contact op met Wim van der Vegt via tcsenioren@svdalfsen.nl.

Volg SV Dalfsen op social media: