Voorbeschouwing SV Dalfsen – Weerdinge

SV Dalfsen speelt aanstaande zondag haar eerste thuiswedstrijd in de 3e klasse C Noord. Het debuut van vorige week is goed bevallen, 6 doelpunten voor, 0 tegen en een zuivere hattrick van herintreder Chiel Huisjes. Of Dalfsen deze prestatie voort kan zetten en de koppositie kan behouden, zal zondag blijken.

Tegenstander Weerdinge daarentegen kende een minder begin van de competitie, thuis werd verloren van OVC’21 met 2-4. Hierbij had de ploeg uit Ommen volgens het wedstrijdverslag de nodige mazzel en twee penalty’s voor nodig. Dus zondagmiddag is het geen uitgemaakte zaak dat Dalfsen wint en het is dan ook zaak om scherp en fris aan de wedstrijd te beginnen.

De wedstrijd tegen Weerdinge start om 14.00 uur op Sportpark Gerner.

Volg SV Dalfsen op social media: