Voorbeschouwing EMMS 1 – SV Dalfsen 1

Komend weekend speelt SV Dalfsen, ijs en weder dienende, de uitwedstrijd tegen Eendracht Maakt Macht Slagharen (EMMS). Dalfsen heeft de draad in 2018 aardig opgepakt en de laatste twee wedstrijden met winst afgesloten.

Belangrijker is nog wel dat het wedstrijdritme is behouden in de afgelopen weken met zowel competitie- alsook beker- en oefenwedstrijden. Voor andere teams geldt dit minder, waardoor er behoorlijke verschillen zijn ontstaan in de derde klasse C. Dalfsen heeft bijvoorbeeld 13 wedstrijden gespeeld en EMMS slechts 10. Met 20 punten uit deze 10 wedstrijden staat EMMS echter wel knap op de derde plaats net achter concurrent Dalen. Kortom een wedstrijd die er toe doet, u bent dan ook van harte welkom aanstaande zondag om 14.00 uur op Sportpark De Kei in Slagharen.

Volg SV Dalfsen op social media: