VIDEO | Maarten scoort voor Eagles en juicht met Dalfsen

Maarten Pouwels heeft zijn derde competitiedoelpunt voor Go Ahead Eagles te pakken. In de slotfase van het duel met MVV zorgde hij vrijdagavond voor de beslissende 2-0.

Bijzonder was dat de selectie van Dalfsen 1 de wedstrijd bekeek vanaf de tribune van de Adelaarshorst. Zij zagen hoe Maarten een kwartier voor het einde binnen de lijnen kwam voor Thomas Verheydt. In de extra tijd zette Maarten goed druk op MVV-goalie Luuk Koopmans, met een doelpunt tot gevolg. Hij vierde het feestje vervolgens met de selectie van SV Dalfsen.

Maarten werd in 2017 en 2018 kampioen met SV Dalfsen, waarna hij afgelopen zomer de overstap maakte naar Go Ahead Eagles. Daar mocht hij tot dusver twaalf keer invallen in de Keuken Kampioen Divisie, waarin hij drie keer trefzeker was.

Volg SV Dalfsen op social media: