Uitnodiging: FC Dalfsen bouwt verder aan vitale jeugdvoetbalorganisatie

In het seizoen 2018/2019 zijn ASCโ€™62 en SV Dalfsen gestart met de gezamenlijke jeugdafdeling, FC Dalfsen. De basis staat, het is tijd om de horizon wat verder weg te zetten en FC Dalfsen verder door te ontwikkelen tot een vitale jeugdvoetbalorganisatie. In het kader daarvan vindt op woensdag 4 maart een meedenkavond plaats.

Uitnodiging FC Dalfsen:

Wij streven, in nauwe afstemming met onze moederverenigingen ASCโ€™62 en SV Dalfsen, naar een vitale verbindende vereniging. Wij bieden een veilige (sport)omgeving waar iedereen op eigen wijze en niveau met plezier en passie met de voetbalsport bezig kan zijn.

Hiermee leveren wij samen (spelers, begeleiding, kader) een bijdrage aan de (voetbal)ontwikkeling van de (jeugd)spelers en een kerngezond Dalfsen. Om dit verder te concretiseren gaan we de komende maanden aan de slag met bestuur, kader, moederverenigingen en andere betrokkenen rond FC Dalfsen. 

Voor een eerste meedenkavond (informeren, betrokkenheid creรซren en brainstormen) nodigen wij u van harte uit om met ons met ons aan de slag te gaan.

Woensdag 4 maart, 20.00 uur, kantine SV Dalfsen

Programma

 • Welkom en toelichting programma
 • Waar staan we nu als FC Dalfsen?
 • Wat zijn belangrijke ontwikkelingen om ons heen?
 • Samen brainstormen
  • Waar willen we voor staan als FC Dalfsen?
  • Waar willen we voor gaan als FC Dalfsen?
  • Hoe gaan we daar komen als FC Dalfsen?
 • Toelichting vervolgstappen en afsluiting

Thematafels brainstormsessies

 • Opleiden & ontwikkelen (voetbaltechnische deel, belangrijke aanzet is al gemaakt door onze technische commissie)
 • Plezier & passie (hoe gaan we met elkaar om, veilige omgeving, etc.)
 • Hoe zorgen we voor verbinding met de moederverenigingen?
 • Verbindend (open en actief) in Dalfsen
 • Hoe organiseren we dat samen binnen FC Dalfsen?

U bent van harte welkom om samen mee te denken aan te toekomst van ons jeugd!

Namens het jeugdbestuur,

Ronald Booijink
Voorzitter FC Dalfsen

Volg SV Dalfsen op social media: