Tussenstand EK Pool na groepsfase

Na dertien dagen volle bak voetbal komt het Europees Kampioenschap even op adem. De poulefase zit erop en het is tijd voor twee rustdagen, voordat zaterdag de 1/8e finales beginnen. Een mooi moment voor de tussenbalans van de EK Pool.

We zien dat Daan van der Vegt de eerste plaats inneemt, gevolgd door Hans Westerhof. De derde plaats wordt gedeeld door Martijn Everts, Jesse Bos en Werner Snel.

Aan het einde van het toernooi zijn nog bonuspunten te verdelen voor een aantal vragen. Voorafgaand aan het toernooi kon je bijvoorbeeld voorspellen welk land Europees kampioen zou worden. Liefst 72 deelnemers vulden hier Frankrijk in, terwijl ook Duitsland (10x), België (9x), Portugal (8x), Nederland (8x), Engeland (8x), Italië (6x) en Spanje (1x) genoemd werden. Deze landen zitten allemaal nog in het toernooi.

Ook kon ingezet worden op de topscorer van het toernooi. Momenteel gaat Cristiano Ronaldo als een speer, maar alleen Jurgen Grobbee, Linn Jansen, Silvan Kloppenburg en Troy Faassen zagen dat aankomen. Vooral Mbappe (32x), Lukaku (27x), Kane (19x), Benzema (10x), Depay (10x) en Griezmann (10x) werden veel genoemd.

Opvallend genoeg koos Jeroen Kamphuis voor de Engelse verdediger Keane als topschutter; zijn poging om Kane aan te klikken mislukte. Quinten Nijenhuis hoopte nog op veel goals van Zlatan Ibrahimovic, het was hem even ontgaan dat de Zweedse topspits geblesseerd moest afzeggen.

Top-10:

1 Daan van der Vegt 3685
2 Hans Westerhof 3650
3 Martijn Everts 3535
4 Jesse Bos 3525
5 Werner Snel 3525
6 Jelle Klein 3520
7 Stijn Brekveld 3500
8 Mats Anneveldt 3460
9 Jan Bredewold 3455
10 Berné Lenferink 3415

Bekijk de volledige stand. En vergeet niet de wedstrijden van de knock-outfase te voorspellen!

Volg SV Dalfsen op social media: