Titelstrijd weer open na off-day Dalfsen 1

De titelstrijd in de Vierde Klasse H ligt weer helemaal open. Op eigen veld kreeg Dalfsen 1 er zondagmiddag flink van langs tegen laagvlieger Be Quick Zutphen (2-4), terwijl concurrent Broekland de punten wel binnen hengelde (4-2 tegen Haarle).

Hoogtepunten op Sportpark Gerner waren zondag het mooie weer en de jongens van JO-3, die als team van de week mee mochten oplopen. De spelers van Dalfsen 1 keken na een uur spelen tegen een 0-4 achterstand aan en konden in het restant van de wedstrijd de score enkel ietwat dragelijker maken.

Volgende week gaat Dalfsen op bezoek bij subtopper Lettele, waarna op Tweede Paasdag de topper in en tegen Broekland op het programma staat. De voorsprong op de Oranjehemden bedraagt nog twee punten.

Volg SV Dalfsen op social media: