Terug van weggeweest: Walking Football!

Na bijna een jaar zonder voetbal, mochten ze donderdag eindelijk weer de wei in: de mannen van de Walking Football! De opkomst was bijzonder goed en de sfeer als vanouds.

Sinds enkele jaren wordt er Walking Football gespeeld op Sportpark Gerner in Dalfsen. Daarbij wordt gespeeld met aangepaste regels, die ervoor zorgen dat voetballiefhebbers van alle leeftijden het spelletje actief kunnen blijven spelen. Zo mag de bal alleen laag gespeeld worden en is rennen niet toegestaan.

De Walking Football-groep komt in actie op de donderdagochtenden om 10.30 uur. Belangstellenden zijn van harte welkom om eens aan te sluiten. Vervolgens kan men besluiten om lid te worden tegen een contributie van slechts 25 euro per seizoen. Neem voor meer informatie contact op met Sjoerd Klarenbeek via tcsenioren@svdalfsen.nl.

Volg SV Dalfsen op social media: