SV Dalfsen zeer effectief tegen Voorwaarts Twello

Onder prima omstandigheden trad SV Dalfsen zondagmiddag aan tegen competitiegenoot Voorwaarts Twello. Omdat het hoofdveld nog niet beschikbaar is, werd gespeeld op kunstgras.

Voorwaarts was vanaf het begin de iets beter voetballende ploeg maar creëerde weinig kansen. Dalfsen daarentegen speelde relatief defensief, maar kwam er keer op keer met snelle counters uit. Uit een van deze snelle aanvallen scoorde Joren Rietman nadat Vince van den Anker de bal op maat had teruggelegd.

Ook in de tweede helft had Voorwaarts meer balbezit, maar was Dalfsen gevaarlijker. Uit een scherp genomen corner scoorde Stefan Jansen of Lorkeers de 2-0 en hiermee was de overwinning van Dalfsen een feit. Volgende week speelt Dalfsen haar eerste bekerwedstrijd, uit tegen BWO uit Hengelo, aanvang 14.00 uur.

Volg SV Dalfsen op social media: