SV Dalfsen Voetbal en Albert Heijn Dalfsen zetten bijzonder een-tweetje op!

Hierbij wordt u van harte uitgenodigd voor de kick off van de Clubfund actie van Albert Heijn Dalfsen. Deze kick off vindt plaats op zaterdag 24 september om 09.45 uur op Sportpark Gerner. Tijdens deze kick off zal het startsein worden gegeven van de Albert Heijn Clubfund actie.

Samen met Albert Heijn hebben SV Dalfsen Voetbal/Handbal en ASC’62 Voetbal een unieke spaaractie opgezet. Wat ons betreft weer een heel bijzonder een-tweetje tussen de clubs en Albert Heijn Dalfsen.

Wat houdt de actie in:

  • We hebben van iedere speler, zowel jeugd als senioren, een unieke spelersfoto gemaakt;
  • Iedere speler krijgt een eigen online-fanshop waarin allerlei leuke fanartikelen met de eigen spelersfoto verkrijgbaar zijn (een poster, notitieblok, broodtrommel, drinkbeker maar ook badslippers, of …..);
  • Bij Albert Heijn Dalfsen kun je vervolgens sparen voor gratis fanartikelen: bij iedere €10,- boodschappen krijg je een zegel. Deze zegels kun je vervolgens in je eigen fanshop verzilveren en daarmee dus sparen voor je eigen fanartikelen;
  • Natuurlijk kunnen anderen ook sparen voor fanartikelen van hun kind, kleinkind of favoriete speler;
  • Je kunt de artikelen overigens ook gewoon bestellen en betalen met iDeal;
  • Naast leuke artikelen met de spelersfoto zijn er ook artikelen met alleen het club-logo; kortom voor ieder wat wils!
  • Een heel mooi gedeelte van de bestedingen in de fanshop vloeit direct in de clubkas van SV Dalfsen! Je spaart dus niet alleen voor jezelf…maar ook voor de club.

Aanstaande zaterdag ontvangt ieder jeugdlid een tasje met hierin alle informatie waarmee men eenvoudig aan de slag kan, zodat maandag 26 september gestart kan worden met sparen. De leiders van de jeugdteams kunnen zich zaterdag melden bij het uitgiftepunt op Sportpark Gerner (plein voor de ingang van de kleedkamers).

Om 09.45 uur is een gezamenlijke aftrap maar tot 14.00 uur kunt u terecht voor de tasjes.

Tot aanstaande zaterdag.