SV Dalfsen thuis tegen Gomos Norg

Komende zondag speelt SV Dalfsen een thuiswedstrijd tegen Gomos uit Norg. Waar Dalfsen nog lekker de winterstop inging met een ruime overwinning op SVBO, verloor de ploeg na de winterstop twee wedstrijden van WVV en Germanicus. Met name de laatste wedstrijd leverde een behoorlijk pak slaag op en een rode kaart voor verdediger Stefan Jansen of Lorkeers.

Nieuwe ronde, nieuwe kansen en als Dalfsen de draad weer kan oppakken komt de stabiele middenmoot in zicht en dat voetbalt wel een stukje lekkerder. Gomos doet het niet onaardig en staat maar net boven Dalfsen op een achtste plek. De laatste twee wedstrijden werden gewonnen dus de ploeg van trainer Martin Drent zit in een flow.

De wedstrijd op Sportpark Gerner begint om 14.00 uur.

Volg SV Dalfsen op social media: