SV Dalfsen stelt drie prijzen ter beschikking voor vol album

Zoals bij de start van de sportplaatjes actie van Jumbo Kamphuis reeds aangekondigd, stelt SV Dalfsen drie mooie prijzen ter beschikking voor de spaarders met een vol (SVD) album!

Om voor deze prijzen in aanmerking te komen moet je voldoen aan drie voorwaarden: 1. Een vol (SVD) album hebben gespaard, 2. Aanwezig zijn tijdens de nieuwjaarsreceptie om de prijs in ontvangst te nemen en 3. Lid zijn van SV Dalfsen.

Dus wil je in aanmerking komen voor een mooie prijs, geeft je naam dan door op het volgende e-mail adres: voorzitter@svdalfsen.nl. De eerste drie spaarders (op volgorde van binnenkomst) met een vol album krijgen de prijs tijdens de nieuwjaarsreceptie uitgereikt. Neem wel je album mee als bewijs!

Volg SV Dalfsen op social media: