SV Dalfsen speelt gelijk tegen FC Ulu Spor

SV Dalfsen had het zondag lastig in Zwolle, met moeite werd een gelijkspel behaald tegen het laaggeklasseerde FC Ulu Spor. Het was zo’n dag dat alles tegenzat; een lastig bespeelbaar veld, een gemotiveerde tegenstander, een afgekeurde goal, kortom geen fijne middag voor het team van Jacob Grooten.

In de eerste helft werd niet gescoord en dat mag een klein wonder heten, want keeper Mark Knol wist een penalty van Ulu Spor te stoppen en Dalfsen werd een penalty ontnomen (zuivere handsbal). Verder werd een goal van Jeroen Kamphuis afgekeurd vanwege vermeend buitenspel.

Na rust werd er wel gescoord, eerst door Ulu Spor en binnen een minuut na deze goal door Dalfsen in de persoon van Erik Koedijk. Ondank alle verwoede pogingen en maximale inzet bleef het hierbij. Omdat Broekland wist te winnen van DAVO is het verschil tussen Dalfsen en Broekland nog 5 punten. Volgens week speelt Dalfsen thuis tegen Be Quick Zutphen, aanvang 14.00 uur.

Volg SV Dalfsen op social media: