SV Dalfsen organiseert GemeenteCup

Op woensdag 14 en zaterdag 17 juni organiseert SV Dalfsen de GemeenteCup. Op Sportpark Gerner strijden de O23-elftallen uit de Gemeente Dalfsen om de felbegeerde bokaal. Naast SV Dalfsen hebben ook ASC’62, SV Nieuwleusen, VV Lemelerveld en VV Hoonhorst inmiddels toegezegd mee te doen.

Woensdagavond 14 juni staat in het teken van de kwalificatiewedstrijden. Zaterdag 17 juni staat vervolgens op het programma als de finaledag. Tegen het einde van de middag vindt de prijsuitreiking plaats. Tevens zijn de besturen van de gemeentelijke voetbalverenigingen dan uitgenodigd voor een hapje en een drankje in de kantine, ter gelegenheid van het 75-jarig jubileum van SV Dalfsen.

Meer informatie over het speelschema en de aanvangstijden volgt binnenkort.

Volg SV Dalfsen op social media: