SV Dalfsen JO17-2 vermaakt zich bij Lakeside

Onder stralende omstandigheden vertrok het JO17-02 team van SV Dalfsen zondagmiddag naar Lakeside aan de Wijthmenerplas voor een uurtje waterskiën. Na een korte instructie kon het geleerde in praktijk worden gebracht maar dat was nog geen makkie!

Afgesproken werd dat diegene die het eerste een volledige ronde skiënd volbracht getrakteerd zou worden op een bittergarnituurtje. Ondanks dat iedereen zijn stinkende best deed duurde het toch vrij lang voordat er een winnaar was. Mats Mosterman legde als eerste een volledige ronde af en mocht zich winnaar noemen. Hierna lukte het steeds meer spelers om op de been te blijven. Na het skiën werd gezamenlijk het bittergarnituurtje opgegeten en de terugweg naar Dalfsen aanvaard. Al met al een geslaagd evenement en een mooie afsluiting van het seizoen.

Volg SV Dalfsen op social media: