SV Dalfsen geniet volop van FC Twente – PEC Zwolle

SV Dalfsen bezocht zondag massaal de wedstrijd FC Twente – PEC Zwolle, maar liefst 160 supporters reisden af naar de Grolsch Veste in Enschede. South West Tours uit Dalfsen verzorgde het vervoer en om klokslag 10.15 uur vertrok de karavaan naar Twente. Aan boord van de bussen zowel FC Twente supporters als ook PEC Zwolle fans en dan natuurlijk gebroederlijk naast elkaar. Nadat de bussen nabij het stadion waren geparkeerd volgde een kleine wandeling naar het stadion waar vak 324 speciaal voor SV Dalfsen was gereserveerd.

Voorafgaande aan de wedstrijd werd Pepijn Bongarts van SV Dalfsen JO9-1 vanaf de grasmat geïnterviewd en het hele stadion kon dit live op grote schermen zien. Aansluitend mocht Tom Diepman met PEC Zwolle mee oplopen en dat deed hij met plezier. De wedstrijd was spannend en PEC Zwolle wist twee keer een achterstand goed te maken. Met de uiteindelijke eindstand was iedereen eigenlijk wel tevreden. Met name de mooie doelpunten gaven veel stof tot napraten. Na de wedstrijd werden de bussen weer opgezocht en ging het gezelschap richting Dalfsen. Hier werd nog een kleine verloting verricht waarbij het JO9-1 team van SV Dalfsen een bezoek aan een topwedstrijd van FC Twente won. Al met al een geweldige dag waar met veel plezier op terug gekeken kan worden.twente-4

twente-3

twente-2

twente-1