SV Dalfsen en trainer/coach Marcel Smid jaar langer met elkaar door

Hoofdtrainer Marcel Smid en SV Dalfsen gaan een jaar langer met elkaar door. Binnenkort zet hij zijn handtekening onder een contract tot medio 2024. Het nieuws werd zondagmiddag bekendgemaakt tijdens de nieuwjaarsreceptie van SV Dalfsen.

“Bij SV Dalfsen heb ik het enorm naar m’n zin”, aldus Marcel. “Ik ben hier onderdeel van een warme vereniging met veel saamhorigheid. Er staat een eerste elftal met veel potentie. Na een stroeve start hebben we nu onze draai gevonden in de 1e klasse. We hebben er alle vertrouwen in dat we ons daarin kunnen gaan handhaven.”

Sjoerd Klarenbeek, bestuurslid Voetbalzaken: “We zijn heel blij dat we Marcel kunnen behouden voor SV Dalfsen. De samenwerking bevalt uitstekend. Vanuit de spelersgroep zijn de geluiden heel positief over de werkwijze van Marcel en de resultaten zijn naar behoren. We kijken vol vertrouwen naar de toekomst met Marcel als hoofdtrainer van SV Dalfsen.”

Volg SV Dalfsen op social media: